Výroba klíčů

Výroba čipových autoklíčů a cylindrických domovních klíčů FAB

 Zhotovujeme autoklíče s volně kodovaným čipem - provedeme mechanické zhotovení(frézování) zubů klíče i nahrajeme kód čipu z vašeho originálního klíče na nový klíč . Autoklíče jsou opatřeny imobilizérem přímo v klíči. Tato elektronická ochrana proti odcizení vozidel je od roku 1995. Stále ve větší míře bývá základní výbavou vozidel (včetně automobilů Škoda). Zajistíme na počkání, jak mechanické zhotovení klíče s čipem, tak jeho funkční nakódování a to buďto přímo z vašeho klíče, nebo u novějších typů aut s Krypto čipy, přímo ve voze.

Silca se zabývá problematikou čipů mnoho let již od prvopočátku. Díky tomu Vám můžeme nabídnout nejkomplexnější, nejjednodušší, nejpřesnější a plně  odzkoušené zařízení RW4 PLUS:

RW4 PLUS identifikuje a programuje všechny Texas a Texas Crypto typy transponderů. Klonuje fixní kódy transponderů: Philips, Temic, Megamos, Texas na Silca T5.
RW4 PLUS dekoduje a klonuje veškeré Philips Crypto 2 generace ID 46
RW4 PLUS rozpozná téměř všechny Crypto transpondery
RW4 PLUS generuje kódy pro určité fixní kódy transponderů
RW4 PLUS Umožňuje uložení max. 99 transponder kódů, kódy mohou být libovolně mazány (ukládání kódů není limitováno při použití s STP - Silca Transponder Program).
RW4 PLUS může být napájeno v každém vozidle pomocí kabelu cigaretového zapalovače RW4 PLUS má jednoduchou obsluhu      

 

           Řezačka na ploché klíče            


Polotovar autoklíče.doc (1,3 MB)
Dálkové ovladače.doc (902,5 kB)

www.klicovecentrum.cz

Vyhledávání

© 2009 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode