Nezbytná opatření ke zmírnění možného
vzájemného přenesení  koronaviru
Vstup do objektu autoservisu-kanceláře příjmu oprav a prodeje náhradních dílů, včetně dílen je povolen jen s  ochrannou rouškou 
na obličeji. Pokud zákazník či jiná osoba roušku  nemá, je vstup zakázán!
Po zaklepání na dveře příjmu, vyjde pověřený pracovník autoservisu
a provede příjem zakázky, prodej dílů před kanceláří ve venkovních prostorách. Je důležité zachovat odstup osob  minimálně 2 metry!
V době výskytu koronaviru nebudou zákazníci odváženi a přiváženi do autoservisu a nebudou v jejich přítomnosti prováděny zkušební jízdy.
Objednání do opravy a dotazy se budou řešit pouze telefonicky.
Zákazníci s respiračními příznaky nebudou obslouženi.
Všechna tato opatření jsou zavedena s cílem ochránit vás zákazníky, vaše rodiny, taktéž i nás pracovníky autoservisu. Děkujeme za pochopení. Kolektiv pracovníků autoservisu. Platnost od 18.3.2020 do odvolání. 
   

                                                        

Hledáte spolehlivý a pečlivý servis pro Váš automobil? Nabízíme Vám naše bohaté zkušenosti s běžnými i specializovanými opravami automobilů rozličných značek. Opravám i pravidelnému servisu věnujeme maximální péči a využíváme dlouhodobých zkušeností z oboru.

Nejlepší možnou kvalitu práce se snažíme kombinovat s přijatelnými cenami práce i náhradních dílů. Náš zkušený tým věnuje velkou péči co nejrychlejšímu dokončení servisních zásahů. V případě jakýchkoliv otázek nás neváhejte kontaktovat.

 

Naše služby

Nepřehlédněte nabídku našich služeb. Pokud by Vaším požadavkům nevyhovoval uvedený výčet činností a služeb, kontaktujte nás. K zákazníkům přistupujeme individuálně, a proto umíme vyhovět i specielním požadavkům a realizovat komplikované zakázky.

Aktuality

Kontrola, údržba, čištění autoklimatizace se vyplatí! Plný Automat "DELPHI Diavia"

23.05.2014 19:39
Klimatizace  Pravidelnou údržbou zvyšujete životnost klimatizace.  Plnění a servis...
>>
<< 1 | 2

Vyhledávání

© 2009 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode